گروه نرم افزاری اصفهان پیامک

نمایندگی پنل ارسال اس ام اس

اخذ نمایندگی پنل اس ام اس بیشتر مناسب برای افراد و یا شرکت هایی که فعال در حوزه نرم افزار(IT)   و یا کانون آگهی و تبلیغات می باشد,ویا توانایی بازاریابی و فروش پنل اس ام اس را دارا می باشند. 

با سامانه پیام انبوه اصفهان پیامک قادر خواهید بود به صورت هدفمند تبلیغات نمایید چرا که این سامانه دارای قابلیت های متعددی از جمله ارسال بر اساس بانک اصناف ، ارسال رده سنی و جنسیت ، ارسال بر اساس کد پستی و ارسال بر روی نقشه و ارسال به صورت تکی و گروهی و قابلیت های متعدد دیگر می باشد که برای مشاهده این قابلیت ها و ویژگی ها می توانید به صفحه (مقایسه و تعرفه ارسال پنل اس ام اس) مراجعه نمایید.

 

پس از اخذ نمایندگی پنل ارسال اس ام اس درآمد شما از طرق زیر می باشد.

1- سود از فروش پنل پیامک

2-سود از شارژ پیامک

3-فروش خطوط اختصاصی

4-ارائه پنل نمایندگی اس ام اس

5-ارائه پنل پیام صوتی و ایمیل انبوه

پنل نمایندگی ارسال اس ام اس

 

فروش پنل پیامک

پس از اخذ نمایندگی می توانید بسته های خود را تعریف نمایید همانند بسته های طلایی پیامک ونقره ایی و ... وهمچنین برای هر کدام از این بسته ها یکسری از امکانات پنل را اختصاص دهید و برای هر بسته یک قیمتی را مشخص نمایید, علاوه بر آن قادر خواهید بود نرخ ارسال پیامک برای کاربران خود را هم مشخص نمایید.(به عنوان مثال می توانید بسته ایی با نام طلایی ایجاد نمایید که 90% از امکانات پنل را داشته باشد و تعرفه ی ارسال هر اس ام اس آن 120 ریال باشد و یا هر بسته ایی دیگر...)

شارژ پیامک

کاربر بعد از خرید پنل قصد ارسال پیامک را دارد و برای این کار باید پنل خود را شارژ نماید,بدیهی است خرید شارژ با تعرفه مشخص شده از طرف شما انجام خواهد شد لذا بعد از هر دفعه که کاربر پنل خود را شارژ نماید شما می توانید سود کنید.

فروش خطوط اختصاصی:

جهت ارسال و دریافت پیامک بسیاری از کاربرها تمایل دارند از خطوط اختصاصی خود استفاده نمایند , لذا کاربران شما می توانند به صورت آنلاین از پنل خود خرید شماره انجام دهند (خرید شماره با تعرفه تعیین شده از سمت شما) که سود حاصل از این خرید به حساب شما به صورت آنلاین واریز می گردد.

ارائه نمایندگی پنل ارسال اس ام اس:

پس از اخذ نمایندگی پنل ارسال اس ام اس می توانید بازاریابی خود را به صورت شبکه ایی گسترش دهید به این صورت که علاوه بر فروش پنل اس ام اس خودتان هم می توانید نمایندگی بدهید تا نماینده شما هم شروع به جذب کاربر معمولی ویا نماینده بکنند , لذا در این حالت شما دو نوع سود می کنید.1-سود حاصل از فروش نمایندگی پنل 2-سود حاصل از فعالیت زیر مجموعه های نماینده(با زیاد شدن نمایندگان سود قابل توجهی می شود.)

ارائه پنل پیام صوتی و ایمیل انبوه:

سامانه پیام کوتاه اصفهان پیامک جز معدود سامانه هایی می باشد که امکان ارسال پیام صوتی و ایمیل انبوه را فراهم کرده است لذا شما نمایندگان گرامی می توانید بر روی این قابلیت مانور خوبی بدهید.به عنوان مثال می توانید پنل پیام صوتی ارائه نمایید و از فروش و شارژ سامانه کسب در آمد کنید.

 

 

ویژگی های پنل نمایندگی اس ام اس

 

1-نمایندگان می توانند با نام اختصاصی خود فعالیت داشته باشند بدون این که در هیچ جایی از پنل نامی از اصفهان پیامک برده شود.دامین دلخواه خود را ثبت نمایید(www.YourName.ir)  و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید.

2-نمایندگان قادر خواهند بود کپی رایت و لوگوی خود را در همه جای پنل درج نمایند و حتی مهم تر از آن این که نمایندگان قادر خواهند بود صفحه لاگین دلخواه خود را طراحی نموده

3-نماینده قادر خواهد بود بسته های پیامکی را با تعرفه های مور نظر خود ایجاد کند.

4- نماینده می تواند خطوط  دریافت پیامک و اختصاصی  و پیامک را قیمت گذاری نماید

5- نماینده می تواند در سامانه برای کاربران و نماینده های خود خبر های ویژه و فوری درج نماید.

6- نماینده قادر خواهد بود با انتخاب پنل کاربران خود به صورت دسته ای به آن ها پیامک ارسال نماید.

7-جهت تمدید سالیانه هیچ هزینه ایی از نمایندگان گرفته نخواهد شد.

 

 


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)