گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
بک لینک چیست؟تاثیر بک لینک در سئو و تاثیر آن در نتایج جستجو گوگل

بک لینک چیست؟تاثیر بک لینک در سئو و تاثیر آن در نتایج جستجو گوگل

بلک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

وجود لینک وب سایت شما در سایر سایت ها را بک لینک می گویند. در واقع هر چه لینک های ورودی به یک سایت و یا صفحه ایی از یک وب سایت بیشتر باشد اهمیت آن صفحه را برای موتور جستجو بیان می کند.البته بحث در رابطه بک لینک و لینک سازی (Link Building)   بحث مفصلی می باشد که در این مقاله به طور مختصر و در حد اطلاعات عمومی آن را شرح می دهیم.

هر سایتی برای درج لینک وب سایت شما مناسب نمی باشد و در بعضی موارد امکان دارد علاوه بر اینکه اثر مثبت نداشته باشد اثر منفی داشته باشد.

بارها از طرف کاربران شنیده ام که می گویند برای سایت خود بک لینک خریده اند! خرید لینک یعنی تزریق سم در وب سایت که باعث اسپم شدن(عدم نمایش در نتایج جستجو) سایت توسط گوگل می شود.

 

گوگل با وب سایت هایی که سعی دارند با خرید بک لینک رتبه بهتری در نتایج جستجو داشته باشند به شدت برخورد می کند و استدلال آن هم این است که وب سایت مذکور قصد دستکاری نتایج جستجو را دارد این در حالی است که گوگل همیشه علاقمند است نتایج جستجو بسیار دقیق و درست باشد.

مبحث لینک سازی(Link Building) برای وب سایت مبحث بسیار مهمی می باشد لذا هر کجا که می رسید لینک وب سایت خود را نگذارید سعی کنید از وب سایت هایی لینک بگیرید که خود سایت قدرت بالایی ( page authority)  داشته باشد(جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قدرت سایت و قدرت صفحه مقالات سئو سایت  موجود در وب سایت را مطالعه نمایید ) و علاوه بر آن ساختار کدهای داخلی سایت بهینه باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با یک کارشناس سئو مشورت نمایید.

اصفهان پیامک فعال در زمینه سئو و بهینه سازی و همچنین طراحی سایت در اصفهان ودیگر نقاط کشور آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.


دسته مقاله: مقالات بازاریابی اینترنتی و سئو
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)