گروه نرم افزاری اصفهان پیامک

طراحی سایت در اصفهان

تکنولوژی طراحی سایت در اصفهان

تکنولوژی طراحی سایت

مهمترین بخش از یک طراحی , تکنولوژی های استفاده شونده توسط طراح می باشد که بر نتیجه نهایی تاثییر بسیار زیادی خواهد داشت در نتیجه شما باید اطلاعات حداقلی در مورد تکنولوژی های طراحی وب داشته باشید.

قبلا هم گفته بودم که هنگامی که با شرکت های برنامه نویسی مختلف در مورد طراحی سایت خود برخورد می کنید قیمت های مختلفی جهت طراحی سایت می شنوید.

مهمترین گزینه در تعیین قیمت وب سایت

از cms های آماده استفاده می کنند و یا سایت را با کد نویسی از پایه ایجاد می کنند.

خیلی از شرکت ها با استفاده از cms های موجود از قبیل وردپرس ویا جوملا و .... سایت شما را طراحی می کنند که از جمله معایب آن می توان به پنل مدیریت شلوغ و گیج کننده آن برای صاحبان سایت نام برد و همچنین سایت شما اسیر قواعد تعیین شده توسط CMS استفاده شده می باشد.

نکته مهم این که تمام سایت های که از CMS های آماده استفاده می کنند قاعده امنیت بین تمام آن سایت ها مشابه می باشد یعنی فرض کنید اگر 1000 سایت با وردپرس طراحی شده باشد و یک نفر در یک گوشه از دنیا بتواند یکی از این سایت ها را هک بکند به راحتی می تواند آن 999 سایت دیگر را هم با همان روش هک بکند به دلیل مشترک بودن نکات امنیتی در بین همه آن سایت ها , اما اگر سایت شما توسط یک گروه برنامه نویس ویژه شما طراحی شده باشد نکات امنیتی سایت شما مختص به سایت خود شما می باشد و هک کردنش بسیار مشکل تر است.

اصولا قیمت سایت هایی که با CMS های آماده طراحی می شود پایین تر است و لی بعضی از افراد همین سایت ها را با قیمت های طراحی با کد نویسی ارائه می کنند.!

اگر نمی توانید تشخیص دهید سایت طراحی شده با استفاده از چه تکنولوژی می باشد با ما تماس بگیرید.

ما به عنوان فعال در عرصه طراحی سایت در اصفهان و دیگر شهرهای کشور پایه و اساس کار خود را بر طراحی سایت از پایه با کدنویسی قرار داده ایم و در نهایت پنل کاربری که در اختیار کارفرما می گذاریم پنلی می باشد که توسط تیم فنی خودمان طراحی شده است و متناسب با هر سایت کانفیگ می گردد و از گیج شدن کاربربه شدت جلو گیری می کند و در نهایت از امنیت بالاتری هم برخوردار می باشد.

 

 


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)