گروه نرم افزاری اصفهان پیامک

سوالات متداول کاربران پنل اس ام اس:

1_ آیا به کسانی که پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند می توان پیام ارسال نمود؟

بله. در سامانه اصفهان پیامک چندین خط جهت ارسال پیامک در اختیار شما قرار می گیرد که یکی از این خط ها ارسال پیامک و عبور از بلک لیست مخاطبان شما می باشد اما در این خط هنگام ارسال پیامک نباید پیامک های تبلیغاتی ارسال نمایید هدف از این خط ارسال پیام های اطلاع رسانی به کاربران می باشد که پیام شما هنگام ارسال باید توسط مخابرات چک شود اگر تبلیغاتی نبود ارسال می گردد.

 

2_ تفاوت عمده پنل های معرفی شده در چیست؟

اولین تفاوت در پنل ها، امکانات موجود در پنل ها می باشد که پنل حرفه ای دارای همه امکانات می باشد و دومین تفاوت عمده تفاوت قیمت بین خطوط ارسالی 1000 و 3000 و 5000 در پنل ها می باشد که در پنل رایگان امکانات کم و تعرفه خطوط نسبت به دیگر پنل ها بیشتر خواهد بود.

 

3_ تفاوت خطوط 1000 و 3000 و 5000 درچیست؟

تفاوت عمده در این خطوط ها در ارسال سرعت پیامک ها می باشد خطوط 1000 و 3000 نسبت به خطوط 5000 دارای سرعت بیشتری هستند.در نتیجه قیمت خطوط 1000 و 3000 در پنل ها نسبت به خطوط 5000 بیشتر خواهد بود

 

4_ برای تبلیغات خطوط 1000 بهتر است یا 3000 و یا 5000 ؟

برای تبلیغات پیشنهاد ما خطوط 5000 می باشد چراکه ارزان تر از باقی خطوط بوده و برای کسانی که هدفشان تبلیغات است تفاوت آنچنانی ندارد که پیام به دست کاربر زود برسد یا دیر .

 

5_ آیا برای ارسال پیام باید خط خریداری شود؟

در سامانه ارسال پیام کوتاه اصفهان پیامک هنگام ثبت یکی از پنل ها برای خود ،تعدادی خطوط ارسال اس ام اس نیز به شما داده می شود که این خطوط فقط قابلیت ارسال پیامک را دارا می باشد اما اگر شما به خطوطی نیاز دارید که شماره اختصاصی شما باشد و یا امکان دریافت پیامک از سوی مخاطبان خود را دارید باید خط با شماره مورد نظر خود را خریداری نمایید خط 15 رقمی از سوی اصفهان پیامک به شما هدیه داده می شود.

 

6_ خط هایی که امکان دریافت پیامک دارند چه شرایطی دارند؟

خطوط دریافت پیامک را پس از ثبت پنل باید خریداری نمایید با توجه به تعداد ارقام شماره خود خط قیمت بندی می شود مثلا خطوط 8 رقمی گران تر از خطوط 10 رقمی می باشد و از سوی مخابرات باید تایید شود که نسبت به پیش شماره های موجود قیمت ها متفاوت می باشد ولی شما می توانید از اصفهان پیامک خطی با ارسال و دریافت پیامک با ارقام 15 رقمی خط 5000 را به طورت رایگان دریافت نمایید.

 

7_ آیا پس از خرید یکی از پنل ها هزینه ای بابت تمدید آن در سالهای بعد دریافت می کنید؟

خیر. هزینه پنل ها به طورت مادام العمر خواهند بود و اصفهان پیامک در سال های آینده وجهی جهت تمدید پنل شما دریافت نخواهد کرد.

 

8_ ارسال پیام صوتی چیست و چگونه است؟

ارسال پیام صوتی امکانی است که فقط در پنل حرفه ای و نمایندگی وجود دارد .که قادر هستید به جای متن صدای خود را ضبط نموده و به مخاطبان خود چه در تلفن های ثابت و چه تلفن های همراه ارسال نمایید قیمت گذاری این خطوط پالسی (هر 5 ثانیه) می باشد.

 

9_ ارسال ایمیل انبوه چیست و چگونه است؟

ارسال ایمیل انبوه یا (ایمیل مارکتینگ) که فقط در پنل حرفه ای و نمایندگی وجود دارد.که در این قسمت قادر هستید خواهید بود به جای اس ام اس ، ایمیل ارسال نمایید کافی است ایمیل های مخاطبان خود را داشته باشید و متن و عکس ولینک های خود را در ویرایشگر گنجانده و ایمیل های مخاطبان خود را در سامانه اضافه نمایید و با حداقل ترین هزینه ارسال ایمیل انبوه انجام دهید.

 

10_ راه های پشتیبانی اصفهان پیامک هنگام سوال و بروز مشکل چگونه است؟

هنگام خرید و ثبت پنل خود در سامانه اصفهان پیامک شما می توانید برای رفع مشکلات خود و تماس جهت پرسش سوالات خود از روش های زیر استفاده نمایید.

  1. تماس به صورت تلفنی با شماره تلفن دفتر اصفهان پیامک
  2. ارسال تیکت به صورت آنلاین در سامانه و پاسخ آن توسط نیروهای پشتیبان
  3. استفاده از قسمت راهنما در پنل تخصصی پیام کوتاه و رفع مشکلات خود و آموزش قسمت های مختلف پنل اصفهان پیامک
  4. در صورت مواقع اضطراری می توانید با شماره های همراه  تماس حاصل فرمایید

 

11_ از چه طریق هایی می توان پنل خود را شارژ نمود؟

برای شارژ حساب خود سه راه وجود دارد اولین روش پرداخت آنلاین و دومین روش کارت به کارت و سومین روش پرداخت بانکی و ارائه فیش واریزی

 

12_ هر پیام فارسی شامل چند کاراکتر است؟

طول هر پیام فارسی در پنل ارسال اس ام اس اصفهان پیامک 70 کاراکتر می باشد و اگر طول پیام از 70 کاراکتر بیشتر شود دو پیام  و به همین ترتیب افزایش می یابد و محاسبه هزینه براساس نوع پنل و قیمت خطوط و تعداد پیامک می باشد . در ضمن اگر متن انگلیسی با فارسی در هم نوشته شود متن فارسی به حساب می آید.

 

13_ هر پیام انگلیسی شامل چند کاراکتر است؟

هر پیام انگلیسی شامل 160 کاراکتر می باشد که به همین منظور پیام های انگلیسی از پیامک های فارسی کمی گرانتر بوده.هزینه پیام های انگلیسی در هر پنل بسته به قیمت خطوط ارائه شده می باشد.

 

14_ارسال دکل Bts به چه صورت است؟

این ارسال توسط دکل های ایرانسلی صورت می پذیرد که مناطق شما موجود می باشد ارسال دکل بی تی اس شرایطی همراه دارد اول اینکه حداقل پیام ارسالی شما باید 10000 پیامک باشد و دوم اینکه این دکل ها صرفا برای ارسال ایرانسل مورد استفاده قرار می گیرد و سوم آنکه  خطوط ایرانسل بیشتر (95%) در رده سنی بین 16 تا 25 می باشد. چهارم آنکه این ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری نخواهد داشت.و مورد آخر آن که شماره های دکل های Bts حداکثر 2 فته یک بار آپدیت خواهند شد.

 

15_ ارسال مدارک در سامانه برای چیست؟

هنگام ثبت نام شما در سامانه اصفهان پیامک چندین خط اشتراکی 1000 و 3000 و 5000 به سامانه شما اضافه می شود به همین منظور مخابرات برای تایید صلاحیت و اینکه بداند پیامی که ارسال می شود در سامانه توسط چه شخصی ارسال می گردد. از شما مدارکی میخواهد که این مدارک ارسال اسکن شناسنامه و یا کارت ملی و یا قبض تلفن یکی از این موارد کفایت می کند.

 


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)