گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
  • پنل یا سامانه ارسال اس ام اس چیست ؟

تا حالا شده وقتی سراغ گوشی و تلفن همراه خودتون میرین پیام هایی براتون اومده باشه که این پیام ها تبلیغاتی یا خبری و پیام های مسابقه ای باشن خب بنظر چیز عجیبی نمیرسه و خیلی از این دست پیام ها برامون آشناست .خب شاید شما هم دوست داشته باشین همچین امکانی تو دستتون باشه و بتونید تبلیغات کسب و کار خودتون رو از این طریق به گوش مردم و مشتری هاتون برسونید .

امروزه تبلیغات و تاثیر اطلاع رسانی در مورد کسب و کار از طرق های مختلف باعث رونق و فروش بیشتر در حوزه کاری به حساب رفته است ارسال پیام کوتاه نیز یکی از این روش های تبلیغاتی به شمار می رود خب می تونیم بگیم این روش به صرفه تر از روش های تبلیغاتی چاپی و پخش تراکت و.. به شمار می رود چراکه هزینه و وقت کم تری صرف ارسال پیام شده و بازخورد بیشتری میتواند داشته باشد چرا که این امروزه همه و همه از تلفن همراه استفاده می کنند.

 

خب کار دشواری نیست شما می تونید با داشتن پنل ارسال اس ام اس یا سامانه ارسال اس ام اس که به نام های دیگه ای همچون پنل پیامک ، پیامک تبلیغاتی و.. معروف است که نرم افزاری تحت وب می باشد و دارای قابلیت ها و امکانات و ماژول های فراوانی برای ارسال پیامک هست اقدام به ارسال پیامک کوتاه (SmS)  به صورت تکی یا انبوه کنید.

 

با سامانه پیام کوتاه اصفهان پیامک به جز ارسال پیام ها شما قادر به دریافت پیام از طرف مشتری خواهید بود خب مثال بارز این ارسال و دریافت پیام هم میشه پیامک های مسابقه ای رو نام برد

در این میان با سامانه و نرم افزار تحت وب  ارسال اس ام اس (ارسال sms از طریق اینترنت) شما قادر خواهید بود از امکانات زیادی همچون منشی تلفنی، ارسال بر اساس رده سنی و تفکیک جنسیت ،ارسال از روی نقشه و یا منطقه خاص ، ارسال بر اساس کد پستی ، ارسال بر اساس نام و نام خانوادگی و... امکانات ارسالی دیگر پیام های خود را بر اساس بانک های شماره ایرانسلی یا همراه اول یا شماره های مد نظر خودتان ارسال انجام دهید .

ارسال اس ام اس

 

برای نمایش و کار با پنل ارسال اس ام اس، اصفهان پیامک کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد پنل شده و از امکانات بهره مند شوید.

مشاهده دمو  پنل

نام کاربری : demo

کلمه عبور:demo

 

 

 


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)