گروه نرم افزاری اصفهان پیامک

منابع درآمد زایی برای نمایندگان | اصفهان پیامک :

 

1- اولین منبع درآمدزایی بحث فروش پنل های کاربری است که اصطلاحا می گویند صد درصد سود است. چون شما از فروش پنل های کاربری حتی 1 ریال هم به ما پرداخت نمی کنید و می توانید به تعداد نامحدود پنل کاربری بفروشید.

2- دومین منبع در آمد زایی ، فروش و جذب نمایندگی است . یعنی این که شما هم می توانید نمایندگی با نام و اعتبار خودتان داشته باشید(هیچ جایی از پنل نامی از اصفهان پیامک برده نشده است)

3- سومین منبع در آمد زایی ، فروش خطوط اختصاصی است . در حال حاضر ما با تمام اپراتور ها چندین سال است که کار می کنیم . اپراتور ها عبارتند از : 1000 ، 2000، 3000، 5000، 021, 026و ایرانسل .

 

4- چهارمین منبع در آمد زایی ، شارژ اس ام اس است . طبیعی است که ما اس ام اس را با یک تعرفه پایین به شما می دهیم که شما با افزایش تعرفه اس ام اس می توانید از این طریق هم سود نمایید.

5- تمدید سالیانه پنل اس ام اس:

پنجمین منبع در آمد زایی ,تمدید سالیانه می باشد.پنل نمایندگی که شما از ما دریافت می نمایید هیچ گونه وجهی جهت تمدید آن در سال های آینده پرداخت نمی کنید,اما شما می توانید از کاربران خود جهت استفاده در سال های بعد با دریافت یک درصد دلخواه جواز استفاده از پنل را دهید .

6- طراحی سایت:

ششمین منبع در آمد زایی, طراحی سایت می باشد.از طریق فروش پنل پیامک پیشنهاد های طراحی سایت دریافت خواهید کرد در صورتی که در طراحی سایت تخصص داشته باشید می توانید پروژه هایی از این طریق جذب کنید و کسب در آمد کنید.اما اگر در طراحی سایت تخصص ندارید با معرفی مشتریان به ما می توانید درصد بازاریابی دریافت نمایید.

7-امکان ارسال پیام صوتی و ایمیل انبوه

هفتمین منبع در آمد , استفاده از ایمیل انبوه و پیام صوتی می باشد. پنل نمایندگی اصفهان پیامک حاوی ماژول ارسال پیام صوتی و ایمیل انبوه می باشد که بدون پرداخت یک ریال هزینه اضافی این امکان را می توانید داشته باشید.(با یک جستجو ساده هزینه نمایندگی پنل پیام صوتی و ایمیل انبوه را مطلع خواهید شد.)


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)