گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
مهم ترین دلایل کند بودن سایت چیست؟

مهم ترین دلایل کند بودن سایت

 

دلایل کند بودن سایت

در هنگام طراحی سایت یکسری فاکتورهای مهم بایستی رعایت گردد ، در این مقاله به بررسی عواملی که بر روی سرعت یک وب سایت تاثیر گذار می باشد پرداخته ایم!

سرعت بالای سایت از فاکتورهای مهم سئو از نظر گوگل است. کند بودن سایت و سرعت پایین بارگذاری صفحه از مهم ترین علت هایی است که بازدیدکنندگان صفحه شما را ترک کنند، بنابراین با افزایش سرعت سایت می توانید بازدیدکنندگان دائمی و رضایت بیشتری از صفحه تان داشته باشید. در مقاله زیر به چند علت مهم که در کند بودن صفحا مؤثر است را بررسی می کنیم.


دسته مقاله:مقالات طراحی سایت جزییات بیشتر
معرفی تگ های موثر در سئو سایت

معرفی تگ های موثر در سئو سایت

 

 در طراحی سایت یکسری تگ های با اهمیت وجود دارد دراین مقاله قصد داریم به بررسی متاتگ ها و تگ های با اهمیت بپردازیم.متا تگ ها عناصر کلیدی و بخش مهمی از تگ های HTML هستند و  درقسمت <Head> صفحه سایت قرار می گیرد.  محتوای سایت شما را به مخاطب توضیح می دهد و می توانند تأثیر خوب یا بد روی سئوی سایت شما بگذارد و بر ایندکس شدن و شناخت بهتر وبسایت شما تأثیر زیادی دارد. بیشتراطلاعات این متاتگ ها برای کاربران غیرقابل نمایش است اما توسط ربات های خزنده موتورهای جستجو بررسی می شوند و به درک موضوع اصلی سایت شما کمک می کنند.

ربات های خزنده برنامه هایی هستند که به طور خودکار صفحات وب را پیمایش می کنند. این ربات ها در سراسر وب می گردند تا پاسخ جستجوی کاربر را پیدا کنند، سایت ها و نتایج جستجو را به روز می کنند.

 


دسته مقاله:مقالات بازاریابی اینترنتی و سئو جزییات بیشتر
الگوریتم رقص گوگل (google dance) چیست؟

کاربرد الگوریتم رقص گوگل در سئو

رقص گوگل

یکی از اتفاقات عجیب برای کاربران ما در سئوسایت ، جهش‌های ناگهانی در رتبه‌بندی نتایج گوگل است، که موجب می‌شود جایگاه سایتشان در یک یا چند عبارت کلیدی رشدی ناگهانی و مثبت و منفی را تجربه کند، که این موضوع در برخی موارد باعث خوشحالی و گاهی ناراحتی کاربران خواهد شد.در این مواقع ما به کاربرانمان پیشنهاد میکنیم اصلا ناامید نشوند و بطور منظم به تولید محتوا و بروزرسانی وب سایت خود بدون توجه به نتایج ادامه دهند که در نهایت این امر باعث می شود سایتشان به جایگاه واقعی خود برسد .

این تغییرات معمولا توسط الگوریتم رقص گوگل ایجاد می‌شوند و هدف آن‌ها بررسی میزان رضایت کاربر از آن صفحه است.


دسته مقاله:مقالات بازاریابی اینترنتی و سئو جزییات بیشتر
ویژگی های یک وب سایت خوب(بخش دوم)

ویژگی های یک وب سایت خوب(بخش دوم)

 

وب سایت موفق

 

در بخش اول ویژگی های یک وب سایت خوب به یکسری موارد کلی و همچنین فنی نظیر، فشرده سازی فایل ها ، فعالسازی gzip و واکنش گرا بودن (Responsive) اشاره کردیم در این بخش تصمیم داریم ویژگی های یک وب سایت فروشگاهی را بررسی نماییم.

(هم از نظر فنی بررسی کنیم و هم از نظر کاربرپسند بودن)

ویژگی های یک وب سایت فروشگاهی خوب

1-مشخص بودن دسته های محصولات

هرمحصولی که در وب سایت جهت فروش قرار می دهید قاعدتا باید عضو یک دسته یا گروه باشد به این معنا که همه ی محصولات را نباید بدون گروه بندی داخل وب سایت درج کرد ، چون کاربر سردرگم میشود.


دسته مقاله:مقالات طراحی سایت جزییات بیشتر
ویژگی های یک وب سایت خوب (بخش اول)

 

ویژگی وب سایت خوب

در این مقاله قصد داریم به ویژگی های یک وب سایت خوب از نظر موتورهای جستجو(قاعدتا گوگل) و همچنین کاربران را بررسی کنیم.

  1. اولین و مهمترین ویژگی یک وب سایت سرعت لود آن می باشد این فاکتور هم برای کاربران و هم موتور جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است.

پرواضح است که سرعت لود(Load Time) هرچقدر پایین تر باشد وب سایت سریع تر بارگذاری می شود،سرعت یک وب سایت ارتباط مستقیم با حجم وب سایت دارد.


دسته مقاله:مقالات طراحی سایت جزییات بیشتر
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)