گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
بازاریابی شبکه های اجتماعی

نقش شبکه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی

در این مقاله قصد داریم به تشریح  مبحث بازاریابی شبکه های اجتماعی ,برندسازی و تاثیرات آن بر سئو وب سایت بپردازیم.

بازاریابی شبکه های اجتماعی به زبان ساده معرفی محصولات و خدمات کسب وکار خود و مجاب کردن کاربران به اشتراک گذاری پست های شما که خروجی آن بهترشدن کسب و کار می شود.

نقش شبکه های اجتمایی در بازاریابی اینترنتی

قبل از اقدام به بازاریابی شبکه های اجتماعی دانستن چند نکته اهمیت دارد.

1- هدف شبکه های اجتماعی تولید محتوا و انتشار زنجیروار آن توسط کاربران می باشد لذا در انتشار مطالب خود نهایت دقت را بخرج دهید تا شایستگی انتشار و به ا صطلاح اشتراک گذاری توسط کاربران را داشته باشد.

2- تبلیغات دهان به دهان همیشه حداکثر بازخورد را داشته است به این معنا که اگر بنده از محصول یک شرکتی خوشم بیاید و آن را به دوستانم معرفی کنم میزان تاثیر آن در اینکه دوستانم همان محصول را تهیه کنند بالاتر می باشد,لذا در شبکه های اجتماعی نوعی تبلیغات دهان به دهان نهفته است.

انتشار ویدئو و تاثیر آن بر بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین سئو:

از قابلیت انتشار ویدئو موجود در برخی از شبکه های مجازی حداکثر استفاده را نموده و تا آنجایی که ممکن است از کسب و کارتان ویدئو منتشر نمایید به این دلیل که کاربران زیاد تمایل ندارند متن های طولانی را بخوانند.با این وجود می توانید با تولید ویدئوهای کوچک لپ مطلب را بیان نماییم.در ضمن نباید فراموش کرد که موتور جستجو گوگل به وب سایت هایی که به انتشار ویدئو در شبکه های مجازی (تحت وب)می پردازندامتیاز قائل می شود.

تفاوت سئو وب سایت و بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

همان طور که گفتیم شرکتی که بخواهد برندسازی نماید می تواند از شبکه های اجتماعی استفاده نماید اما ناگفته نماند هیچ برند معتبری را نمی توان یافت که وب سایت نداشته باشدپس گام اول برند سازی طراحی وب سایت می باشد.پس از آن به همراه هر پستی که در شبکه های اجتماعی می گذارید حتما آدرس وب سایت خود را درج نمایید (کاربران اطلاعات تکمیلی را می توانند از وب سایت شما دریافت کنند و همچنین ترافیک وب سایت شما افزایش خواهد یافت).

حال به سوال اصلی می پردازیم که سئو وب سایت ویا تبلیغات در شبکه های اجتماعی؟

در شبکه های اجتماعی هرکس که پست شما را بخواند لزوما به آن نیاز ندارد اما هر کس در موتور جستجو گوگل کلمه ایی را جستجو کندنشان دهنده نیاز آن فرد می باشد پس با این وجود می توان نتیجه گرفت که با سئو وب سایت بازار هدف را نشان گرفته اید.(جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت سئو سایت پیشنهاد می کنم مقالات موجود در وب سایت را مطالعه نمایید )

 

و در پایان خاطر نشان می گردد که اصفهان پیامک فعال در زمینه طراحی سایت در اصفهان آمادگی خود را برای عقد قرار داد با کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی اعلام می نماید.


دسته مقاله: مقالات بازاریابی اینترنتی و سئو
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)