گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
دلایل نیاز شما به طراحی وب سایت ( بخش دوم )

آیا کسب و کار شما به وب سایت نیاز دارد (بخش دوم)؟

در مقاله مقالات قبل موضوعی را مطرح کردیم با عنوان آیا کسب و کار شما نیاز به وب سایت دارد(بخش اول)؟و در آن مقاله به سوالات و دلایلی مطرح شد که دلیل وجود یک وبسایت در دنیای امروز را مطرح می کند ، حال در این مقاله می خواهیم به ادامه دلایل نیاز به وب سایت در حوضه کاری شما بپردازیم تا با اهمیت و جایگاه وبسایت و مزایای آن در این دوره دست پیدا کنیم.

دلایل نیاز به وب سایت

در مقاله قبل به 4 مورد از دلایل پرداختیم حال به ادامه دلایل می پردازیم:

   5_  یک وب سایت دامنه فروش شما را وسیع تر می کند:

امروزه به دلیل پیشترفت تکنولوژی و عرصه ارتباطات و اینترنت و تبلیغات ، خرید و فروش بسیاری از اقلام نیز از طریق اینترنت و دنیای مجازی صورت می گیرد حال شما با ایجاد یک وبسایت این امکان را فراهم خواهید نمود که هزاران مخاطب در هر جای دنیا به سایت شما دسترسی پیدا کنند و از محصولات شما بازدید نمایند.

   6_ با راه اندازی وب سایت در زمان صزفه جویی نمایید:

معرفی محصولات خود جهت فروش از راه های تلفنی ، تولید بروشور ، کاتالوگ،و بازاریابی حضوری یا بخش تراکت و... کار دشوار و پر هزینه و زمان بری خواهد بود در نتیجه با داشتن یک وب سایت شما این امکان را فراهم می نمایید تا با به روز کردن اطلاعات وب سایت خود مشتریان  را با محصولات خود اشنا نموده و در نتیجه در وقت صرفه جویی نمایید

   7_ وب سایت ، مکانی جهت نشان دادن توانایی هاست:

مهم نیس شما در جایگاه یک شرکت باشد یا سازمان یا دفتر کوچک و یا فرد حقیقی باشید یک وب سایت با قرار گیری نمونه کار های شما و عکس های محصولات و رزومه کاری از شما و گروه تان سبب شده تا مشتریان قبلی و جدید شما نسبت به شما حس بهتری دست پیدا کنند و رضایت مندی قابل توجهی از شما داشته باشند و این سبب شده تا ارزش کار شما بالاتر نشان داده شود.

   8_ یک وب سایت می تواند بهترین معرف محصولات شما باشد:

بی دریغ می توان عنوان کرد یک وب سایت بهترین راه حل جهت معرفی محصولات خواهد بود چرا که شما با فضایی که در دست داریدمی توانید محصولات خود را نمایش داده ، اطلاعات کلی و جزیی و معرفی خصوصیات و ویژگی های محصول خود تعریف نمایید، مقالات علمی ایجاد نمایید و محصولات خود را با یک دیگر مقایسه کنید این عوامل باعث شده تا مشتری نسبت به خرید و انتخاب خود بهترین انتخاب را در کمترین زمان انجام دهد.

   9_ معرفی خودتان به دنیا:

تنها با داشت یک سایت این امکان را دارا می شوید تا اطلاعات  و نجربیات خود را به گوش مردم سراسر دنیا برسانید و خودتان را در ذهن ها هک کنید مسلما داشتن یک ایمیل کاری یک اعتبار برای شما خواهد داشت حال آنکه آن ایمیل تخت سایت باشد یعنی شما با داشتن سایت http://my-name.ir و با ارسال نامه  هایی از آدرس ایمیل تحت سایت یعنی info@my-name.ir  باعث تاثیر گذاری بیشتری نسبت به اکانت های ایمیل دیگر همچون یاهو و جیمیل می شوید و اسم سایت شما نیز انتشار پیدا خواهد کرد.

 

اصفهان پیامک به عنوان مجری طراحی سایت در اصفهان و سئو سایت در اصفهان در صدد است تا در عرصه طراحی و تولید و بازاریابی اینترنتی شما را یاری نماید 

 


دسته مقاله: مقالات طراحی سایت
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)