گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
چه نکاتی را در هنگام ارسال پیامک رعایت نماییم؟

در این مقاله قصد داریم با نکات ارسال پیامک آشنا شویم، با خواندن این مقاله ، افرادی که از پنل ارسال اس ام اس انبوه استفاده می کنند خواهند توانست به راحتی پیام خود را ارسال نموده و بتوانند مشتریان بیشتری جذب نمایند فقط کافیست به نکات گفته شده توجه نمایید . با اصفهان پیامک همراه باشید

چه نکاتی را در هنگام ارسال پیامک رعایت نماییم؟

  • تعداد ارسال پیامک

پیشنهاد می شود در پنل ارسال اس ام اس انبوه خود برای بار اول و اولین ارسال پیامک حداقل ده هزار نفر مخاطب را انتخاب نمایید با توجه به بازخورد این پیامک تعداد ارسال مناسب در هر نوبت را مشخص کنید. برای ثابت نگه داشتن ترافیک مشتریان می توانید روزانه به تعداد مشخصی ارسال انجام دهید

  • زمان ارسال

با توجه به نوع کسب و کار خود و فعالیتی که انجام می دهید مشخص نمایید که بهترین زمان برای ارسال پیامک خود چه ساعاتی از شبانه روز می باشد و بیشترین بازده را برای شما خواهد داشت به طور مثال برای تبلیغ رستوران می بایست زمان سرو غذا و ساعات خلوت توجه کرد. اما برای یک هتل یا مسافرخانه باید گفت که روز های تعطیل اهمیت بیشتری برخوردارند.

  • فاصله زمانی

از ارسال پیامک های پی در پی خودداری نمایید نمایید چرا که باعث آزار و اذیت مخاطب شده و خسته کننده می باشد. شما کافی است فاصله زمانی میان پیامک ها را با توجه به توان خرید مشتریان تعیین نمایید. به جای ارسال بیشتر به یک مشتری، به مشتریان بیشتری ارسال نمایید.

  • تنوع در انتخاب متن پیامک

در هر پیام خود پیشنهاد های متنوعی برای مخاطبان و مشتریانتان داشته باشید و این گونه رفتار نکنید که با ارسال پیام های تکراری از سوی شما دلزده شوند. در هر بار نوبت ارسال پیامک انبوه یک پیشنهاد و ایده جدید و جذاب برای دریافت کنندگان پیامک خود داشته باشید و به این ترتیب آنها را در چرخه تجارت حفظ نمایید.

 

پنل ارسال اس ام اس در مشهد – پنل ارسال اس ام اس در شیراز – پنل ارسال اس ام اس در تبریز

مکات ارسال پیامک انبوه

 

برنامه ریزی برای ارسال پیامک :

با یک برنامه ریزی مناسب می توانید بازدهی پیامک های خود را به بیشترین حد ممکن برسانید. کافی است هر چهار مورد بالا را رعایت فرمایید. این یعنی تعداد ارسال شما در هر نوبت مناسب باشد،فاصله زمانی معقولی میان پیامک های خود داشته باشید، بهترین زمان را برای ارسال پیدا کنید و پیشنهادات متنوعی به مشتریان خود ارائه دهید

 

چه نکاتی را در متن پیامک رعایت نماییم؟

  • یک شروع جذاب

سعی کنید اول پیام خود را با متنی جذاب شروع نمایید.به این ترتیب شما مشتری را وادار به ترغیب و خواندن ادامه متن پیامک می کنید و به پیشنهاد شما توجه بیشتری خواهد کرد.همچنین یک شروع خوب باعث شده تا مشتری احساس نزدیکی بیشتری به شما و برند شما کند.

  • سودبخشی به مشتری

آیا پیامک شما برای مشتری سودی دارد؟ اگر پاسختان منفی است ،پیشنهاد می کنم پیامی ارسان نکنید.این گونه پیامک ها سبب آزار مشتری شده و به تصویر برند شما لطمه می زند. آیا خود شما از دریافت پیامک تجاری بی فایده خوشحال می شوید؟؟

  • انتخاب متن مختصر و مفید

وقت مشتریان ارزشمند است پیشنهاد می شود متن پیامک خود را در محدود 70 کاراکتری تنظیم نمایید و یا خبر اصلی را در ابتدای متن توضیح دهید چرا که یکی از خصوصیات پیامک خوب کوتاهی آن و رسا بودن متن پیامک است.سعی کنید متن پیام خود زیاد نباشد چرا که خسته کننده خواهد بود.

  • تحریک مخاطبان

در پیام خود از مشتری درخواستی کنید چرا که باعث تحریک آن شده و بازده پیامک شما را افزلیش خواهد داد برای مثال : با نوشتن عبارت "با نشان دادن این پیامک" در متن باعث جذب مشتری شوید و یا مشتری را وادار کنید تا با شما تماس تلفنی داشته  یا از وب سایت و صفحه تجاری شما بازدید کند.

  • ایجاد حس ضرورت

ایجاد حس ضرورت یعنی در متن پیام تان برای پیشنهاد هایی که به مشتریانتان می دهید تاریخ انقضا تعریف نمایید به عبارتی ایجاد تاریخ اتمام برای پیشنهاد سبب شده تا مشتری ترغیب شده و هرچه زودتر قبل از فرار رسیدن موعود با شما در ارتباط باشد پیشنهاد میشود تاریخ اتمام پیشنهاد های خود را در بازه روزانه یا هفتگی قرار دهید.

  • ایجاد صمیمیت

حس ایجاد صمیمیت در پیام با مشتری سبب شده مشتری انگیزه بیشتری در رابطه با شما داشته باشد و پیشنهاد می شود در متن ابتدای پیام خود  نام مشتریان خود را بکار ببرید تا انگیزه و حس خوبی به آن ها دهید.

رعایت نکات متن پیامک

مثال هایی در باب نمونه متون انواع پیشنهاد های پیامکی

بیشتر صرفه جویی کنید:

50 درصد تخفیف دومین پیش غذا با نشان دادن این پیامک- مهلت:

بیشتر هزینه کنید:

کارت هدیه 20 هزار تومانی با نشان دادن این پیامک بعد از خرید 50 هزار تومان – پایان مهلت:

بیشتر خریداری کنید:

5 تومان تخفیف برای غذای دوم با نشان دادن این پیامک – پایان مهلت:

بیشتر دریافت کنید:

یک پیتزای مجانی بعد از خرید دو پیتزا با نشان دادن این پیامک- پایان مهلت:


دسته مقاله: مقالات پنل اس ام اس
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)