گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
طراحی سایت تر جمه ، نرم افزار مدیریت کسب و کار تایپ و ترجمه آنلاین

طراحی سایت تر جمه ، نرم افزار مدیریت کسب و کار تایپ و ترجمه آنلاین

علاوه بر طراحی سایت در اصفهان نزدیک به دو سال از وقت تیم برنامه نویسی ما صرف طراحی و پیاده سازی یک نرم افزار تحت وب مدیریت کسب و کار ترجمه آنلاین ، تایپ و ویرایش پایان نامه گردید.

این نرم افزار(پرتال) در واقع قادر به مدیریت سه کسب و کار در قالب یک سامانه تحت وب می باشد ، این پرتال در واقع از سه بخش کلی تشکیل شده است.

بخش اول:

بخش اول، پرتال کاربران می باشد که جهت ثبت سفارش ، پیگیری سفارشات و پرداخت ها اقدام می کنند.

در واقع کاربر در پرتال خود می تواند اقدام به ثبت سفارش ترجمه ، تایپ و ویرایش پایان نامه دهد و همچنین ارسال و پیگیری تیکت های پشتیبانی انجام دهد.

تصاویری از سامانه طراحی سایت ترجمه را میتوانید مشاهده نمایید

تصویر صفحه اول پرتال کاربر سفارش دهنده

طراحی سایت ترجمه آنلاین

 تصویر فرم ثبت سفارش ترجمه

طراحی پرتال ترجمه آنلاین

تصویر قسمت پیگیری سفارشات

طراحی نرم افزار ترجمه آنلاین

بخش دوم:

بخش دوم پرتال ، بخش همکاران می باشد(منظور از همکاران مترجمین ، تایپیست ها و ویرایشگران می باشد)

اولا که همکاران می توانند بصورت آنلاین ثبت نام کنند و پس از فعال شدن پنل کاربری آنها می توانند سفارشات اعلام شده متناسب با تخصص و رشته تحصیلی انتخابی خودشان را مشاهده کنند و در صورت تمایل درخواست دریافت پروژه دهند، سپس در صورت تایید توسط مدیریت سایت این سفارش به قسمت پروژه های در حال اجرا مترجم اضافه می شود و می تواند اینکار را انجام دهد و سپس فایل نهایی را آپلود نماید.

بخش سوم:

بخش سوم ، کاربری مدیریت کل سایت می باشد که پس از ورود می تواند کلیه فرآیند های پرتال نظیر مدیریت کاربران ، فعال یا غیر فعال کردن مترجم ، تعیین قیمت سفارشات ، محتوا گذاری صفحات و مدیریت منو ها و... انجام دهد.

درحالت کلی برخی از امکانات پرتال تایپ و ترجمه به شرح زیر است:

  1. امکان ثبت نام آنلاین کاربرمترجمتایپیست و ویرایشگر
  2. اختصاص یک پرتال کاربری به هر یک از کاربران جهت ثبت سفارشات
  3. کاربر فاکتور سفارش خود را مشاهده کرده (در سه سطح عادی ، نیمه فوری و فوری) و یکی را به دلخواه انتخاب می کند و پیش پرداخت آن را بصورت آنلاین پرداخت می کند.

سامانه جامع ترجمه آنلاین

 

  1. پس از تکمیل سفارش توسط (مترجم ، تایپیست ، ویرایشگر) یک پیامک مبنی بر تکمیل سفارش برای موبایل کاربر ارسال خواهد شد و کاربر با مراجعه به سایت و پرداخت مابقی حساب خود می تواند سفارش خود را دانلود نماید.
  2. پس از ثبت سفارش یک پیام بر روی موبایل ادمین سایت ارسال خواهد شد(امکان غیر فعالسازی ارسال پیامک وجود دارد) و ادمین را از سفارش جدید مطلع می کند، در اینصورت ادمین می تواند با مراجعه به سایت ،تعیین قیمت پروژه را انجام دهد.
  3. پس از واریز پیش پرداخت توسط کاربر ، ادمین می تواند پروژه را به مترجم یا تایپیست خاصی اختصاص دهد و یا آن را بین گروه خاصی به اشتراک بگذارد(به عنوان مثال اگر سفارش در زمینه روانشناسی باشد سفارش را فقط بین مترجمینی به اشتراک بگذارین که تخصص آنها ترجمه در زمینه روانشناسی باشد) سپس مترجمین و یا تایپیست ها با مشاهده پروژه در صورتی که تمایل داشته باشند درخواست اخذ پروژه را بصورت آنلاین می دهند.
  4. یکی دیگر از امکانات پرتال ترجمه که کمک زیادی به ادمین سایت جهت قیمت گذاری می کندقسمت قیمت گذاری هوشمند می باشد.کار این قسمت بدین شکل است که یک مرتبه قیمت هر واژه در هر زمینه را به پرتال معرفی می کنید و از آن پس می توانید در قسمت قیمت گذاری تعداد کلمات فایل ترجمه یا تایپ خود را وارد نموده و قیمت سفارش را بدست آورید.

 

 

این موارد تنها گوشه ای از امکانات پرتال آنلاین تایپ و ترجمه طراحی شده توسط ما می باشد. می توانید جهت مشاهده نسخه آنلاین با همکاران ما تماس بگیرین.

این پرتال فرصت مناسبی برای گروه ها و موسسات ترجمه و تایپ و حتی افرادی می باشد که قصد راه اندازی یک چنین کسب و کاری را دارند.


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)